Zdolne Smyki serdecznie witają w roku szkolnym 2019/2020!!! Bardzo cieszymy się, że możemy spotykać się na zajęciach przedszkolnego kółka teatralnego i rozwijać swoje „aktorskie” zdolności. Za nami pierwszy bardzo pracowity, ale i pełen pierwszych sukcesów miesiąc, a przed nami jeszcze  kolejne...miesiące i oczywiście przygody.


Zdolne Smyki już po raz drugi otrzymały zaproszenie na imprezę plenerową nad Odrą, zorganizowaną w ramach odchodów Nocy Świętojańskiej. To właśnie Oni dokonali otwarcia imprezy – śpiewając utwór „Kwiat jednej nocy” i prezentując przyśpiewki oraz tańce związane z obrzędami tej niezwykłej nocy. Pomimo bardzo wysokiej temperatury podczas występu na scenie – dzieci wypadły wspaniale!!! Naszym Smykom serdecznie dziękujemy i gratulujemy:)

31 maja odbyło się uroczyste podsumowanie i zakończenie pracy Zdolnych Smyków. Każdy utalentowany uczestnik zajęć teatralnych otrzymał pamiątkowy dyplom oraz słodki upominek:) Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

20 marca Zdolne Smyki reprezentowały przedszkole pod Topolą w przeglądzie na inscenizację topienia Marzanny zorganizowanym przez Osiedlowy Dom Kultury „Komes” w Kędzierzynie-Koźlu. Przyśpiewki w gwarze śląskiej oraz ludowe tańce przeplatane były okrzykami skieorwanymi  w stronę  głównej bohaterki spotkania - Marzanny. Na scenie Zdolne Smyki wypadły wspaniale, a za udział w przeglądzie otrzymały złoty puchar, pamiątkowy dyplom i słodkości. Gratulujemy sukcesu!