„Szczęścia, nadziei, wiary, miłości

Rodzice moi wspaniali.

Z całego serca składam życzenia,

bądźcie na zawsze kochani!”

Z okazji Dnia Mamy i Taty Wiewiórki przygotowały program artystyczny, podczas którego zaprezentowały pełną humoru inscenizację: „Przygoda na łące” połączoną z nastrojowymi piosenkami i układami tanecznymi. Występ został zarejestrowany i nagrany na płyty, które dzieci podarowały Swoim Rodzicom. Nie obyło się także bez wiosennej sesji fotograficznej specjalnie dla Mamy i Taty:)

Mamy zaszczyt ogłosić, że nasza koleżanka Lenka, reprezentująca naszą grupę została wyróżniona w konkursie plastycznym: „Nasza Ziemia - nasz skarb” zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Kędzierzynie-Koźlu. Celem konkursu była popularyzacja czytelnictwa, wiedzy o ekologii i przyrodzie oraz rozwijanie kreatywności. Lenko serdecznie gratulujemy sukcesu!

Pewnego dnia Wiewiórki odwiedziły Krainę Liczb, w której spędziły bardzo miłe chwile. Liczba Osiem miała urodziny i zaprosiła wszystkich do wspólnej zabawy. Dzieci poznały przygodę Ósemki, która przytrafiła jej się w Wesołym Miasteczku, urządzały liczbowy ogród, rozwiązywały zadania matematyczne. Spotkanie przerwał niespodziewany gość – Psotnik Przewrotnik, który narobił troszkę bałaganu....Na szczęście Wiewiórki z pomocą Wróżki Niezapominajki prędko uporządkowały Magiczną Krainę:) Na pewno jeszcze odwiedzimy tę niezwykłą krainę i jej mieszkańców.

8 marca świętowaliśmy w naszej grupie Dzień Dziewczynek, który był okazją do przypomnienia sobie o postawie szacunku i kultury w odniesieniu do drugiego człowieka. Wiele radości sprawiła dzieciom także zabawa: „Świat bez dziewczynek byłby...” Chłopcy przygotowali także dla swoich koleżanek kosmiczny występ taneczny. Nie mogło zabraknąć serdecznych życzeń i pięknych tulipanów:)