W zimowy miesiąc styczeń wpisane są dni, które wzbudzają ogromne emocje- to oczywiście święto Babci i Dziadka.  Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, to oni czynią ich dzieciństwo udanym i szczęśliwym: rozpieszczają, bawią, pomagają, radzą, nieraz krytykują,ale dają swoim wnukom bezwarunkową miłość.

Bez  ukochanej Babci i bez kochanego Dziadka  to życie byłoby nudne, takie dziwne, szare i smutne. Dzieciaki może jeszcze tego tak nie pojmują, ale na pewno czują, że Babcia i Dziadek to są największe skarby.

Dzisiaj w grupie Wiewiórek gościliśmy nasze Babcie oraz Dziadków dla których przygotowaliśmy piękny występ z okazji ich święta i obdarowaliśmy ich prezentami.

Wiedzą o tym i Ci duzi i Ci mali, że  trzeba pamiętać o bezpieczeństwie swoim oraz o bezpieczeństwie  innych.

Po wakacjach postanowiliśmy w naszej grupie „Wiewiórek” przypomnieć sobie o bezpiecznym poruszaniu się po drogach oraz o bezpiecznych zachowaniach na placu zabaw i w naszej sali.  Całkiem dużo wiadomości zapamiętaliśmy z poprzedniego roku szkolnego, więc mogliśmy wybrać się na bezpieczny spacer na skrzyżowanie. Tam oczywiście wszyscy wiedzieliśmy kiedy należy przejść na drugą stronę, każdy cierpliwie czekał na zielone światło i nikt się nie oddalił od grupy. Następnie odwiedziliśmy Komisariat Policji w  Koźlu i zaprosiliśmy Pana Policjanta na spotkanie  w naszym przedszkolu.
 Bardzo miła Pani Policjantka, która pełniła dyżur na komisariacie  zrobiła sobie razem z nami zdjęcie. Dziękujemy:)

„Skończyły się wakacje i do przedszkola wracać czas” - czas wakacji szybko minął i znowu jesteśmy w naszym ukochanym przedszkolu.

Po wakacjach zmieniliśmy salę i obecnie jesteśmy najstarszą grupą w przedszkolu czyli grupą „Wiewiórek”, bo nasi starsi koledzy i koleżanki są już w szkole.
Zmieniliśmy salę, ale także  przywitaliśmy w naszej grupie nowych kolegów i koleżanki i bardzo się cieszymy, że do nas przybyli :)
Początek roku szkolnego to czas na wzajemne poznanie się, powspominanie wakacji oraz na wspólne zabawy, po to , żeby się ze sobą zintegrować  i zaprzyjaźnić. Tak właśnie mija nam drugi tydzień września…..
Pozdrawiamy wszystkich i życzymy udanego roku szkolnego 2019/2020