W ramach realizacji projektu czytelnicznego „Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury” odwiedziły nas Mamusie – Pani Monika i Pani Kasia czytając znane i lubiane bajeczki. Po wysłuchanych przygodach, postanowiliśmy przygotować do nich inscenizacje. Śmiechu było co niemiara:-) Dziękujemy za odwiedziny!

W II półroczu w grupie „Biedronek” realizowany jest projekt edukacyjny: „Kim zostanę, gdy dorosnę?”, który ma na celu przybliżenie dzieciom wiadomości na temat wybranych zawodów oraz uświadomienie znaczenia pracy w życiu człowieka. Do projektu aktywnie włączyli się nasi kochani Rodzice, którzy bardzo chętnie organizują spotkania w swoich miejscach pracy:-) Ponadto dzieci odwiedzają róźne ciekawe miejsca, w których poznają specyfikę wybranych zawodów. Serdecznie dziękujemy za pomoc w realizacji projektu

20 stycznia gościliśmy w przedszkolu nasze kochane Babcie i kochanych Dziadków. Na tę szczególną okazję przygotowaliśmy okolicznościowy program artystyczny. Śpiewaliśmy piosenki, prezentowaliśmy układy taneczne i podczas inscenizacji opowiedzieliśmy o magicznych sztuczkach Babci i Dziadka.  Tuż po występie wręczyliśmy naszym bliskim przygotowane przez nas serduszka i złożyliśmy życzenia. Poczęstunkiem na naszych stołach były przepyszne ciasta przygotowane przez nasze Mamusie:) Dziękujemy za wspólne świętowanie i życzymy samych pięknych dni!

W te piękne Święta niech każdy pamięta
z głębi serca płynące życzenia:
Zdrówka, Marzeń Spełnienia,
Iskierek radości i Dużo Miłości!

życzą Biedronki