Dziś uroczystość nie byle jaka bo to "Dzień Chłopaka" 😘. W grupie "Biedronek" też pamiętaliśmy o naszych chłopakach i przygotowaliśmy im małą niespodziankę. Były miłe życzenia, kolorowe balony i słodkie co nieco. Mamy nadzieję, że chłopaki czuli się w tym dniu bardzo dowartościowani i szczęśliwi. Jeszcze raz życzymy im wszystkiego najlepszego z okazji ich święta❤️

Wakacje dobiegły końca i przyszedł czas powrotu do przedszkola. Serdecznie witamy wszystkie Dzieci  z grupy „Biedronki” oraz ich Rodziców w Nowym Roku Szkolnym 2020/2021.

Nowy rok szkolny rozpoczęliśmy 1 września i  od samego rana w przedszkolu panował gwar. Wszystkie dzieci z uśmiechem wracały do swych grup po wakacyjnej przerwie, a do grupy „Biedronek” dołączyły  dzieci z grupy Misie” z czego bardzo się wszyscy cieszymy :-). Już się wszyscy ze sobą zaprzyjaźniliśmy i wspólnie bawimy się i pracujemy. Wykonaliśmy pierwsze prace plastyczne z naszym logo „Biedronek”oraz pożegnaliśmy wakacje z kolorowymi żaglówkami na morzu i hasłem „Ahoj żeglarzu”.
Poznaliśmy „Kodeks Przedszkolaka” - nasze prawa i obowiązki. Nauczyliśmy się  czytać swoje imię na tablicy obecności i zaznaczyć swoją obecność klamerką z czerwoną  biedroneczką. Potrafimy właściwie  zachować się przy stole i bardzo smakują nam obiadki w przedszkolu.

Przed nami kolejny rok pełen niezapomnianych wrażeń, wycieczek, spotkań z ciekawymi gośćmi, wspaniałych zabaw oraz wielu fascynujących przygód.

Pozdrawiamy :-)